HPCR1210-W-1001FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
HPCR1210-W-1001FT
JLCPCB Part #
C4212148
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS