CRG1206-T-8451FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CRG1206-T-8451FT
JLCPCB Part #
C4285993
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS