CRG1206-T-51R1FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CRG1206-T-51R1FT
JLCPCB Part #
C4275860
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS