CRG0805-R-4020FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CRG0805-R-4020FT
JLCPCB Part #
C4303213
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402Ω ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS