CR1210-4W-51R1FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR1210-4W-51R1FT
JLCPCB Part #
C4176615
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS