CR1210-4W-2260FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR1210-4W-2260FT
JLCPCB Part #
C4146659
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS