CR1210-2W-3321FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR1210-2W-3321FT
JLCPCB Part #
C4150031
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS