CR1210-2W-3301FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR1210-2W-3301FT
JLCPCB Part #
C3925190
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS