CR1210-2W-23R7FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR1210-2W-23R7FT
JLCPCB Part #
C4176435
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS