CR1210-2W-222JT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR1210-2W-222JT
JLCPCB Part #
C7115402
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS