CR1210-2W-121JT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR1210-2W-121JT
JLCPCB Part #
C4033297
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS