CR1206-8W-683JT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR1206-8W-683JT
JLCPCB Part #
C4052529
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS