CR1206-8W-474JT
MFR.Part #
CR1206-8W-474JT
JLCPCB Part #
C4028930
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS