CR1206-8W-430JT
MFR.Part #
CR1206-8W-430JT
JLCPCB Part #
C4272968
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS