CR1206-8W-335JT
MFR.Part #
CR1206-8W-335JT
JLCPCB Part #
C4174263
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS