CR1206-8W-1052FT
MFR.Part #
CR1206-8W-1052FT
JLCPCB Part #
C4247068
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS