CR1206-8W-103JT
MFR.Part #
CR1206-8W-103JT
JLCPCB Part #
C4288067
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS