CR1206-4W-7153FT
MFR.Part #
CR1206-4W-7153FT
JLCPCB Part #
C4033701
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS