CR0805-8W-7R50FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0805-8W-7R50FT
JLCPCB Part #
C7116000
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS