CR0805-8W-3304FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0805-8W-3304FT
JLCPCB Part #
C4003354
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS