CR0805-8W-1244FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0805-8W-1244FT
JLCPCB Part #
C3934407
Description
-55℃~+155℃ 1.24MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS