CR0805-10W-3R09FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0805-10W-3R09FT
JLCPCB Part #
C4064996
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS