CR0805-10W-1745FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0805-10W-1745FT
JLCPCB Part #
C3937520
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS