CR0603-16W-4024FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0603-16W-4024FT
JLCPCB Part #
C4205224
Description
-55℃~+155℃ 4.02MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS