CR0603-16W-3R32FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0603-16W-3R32FT
JLCPCB Part #
C3948440
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 3.32Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS