CR0603-16W-3324FT
MFR.Part #
CR0603-16W-3324FT
JLCPCB Part #
C4251011
Description
-55℃~+155℃ 3.32MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS