CR0603-10W-475JT
MFR.Part #
CR0603-10W-475JT
JLCPCB Part #
C4131345
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS