CR0603-10W-3R3JT
MFR.Part #
CR0603-10W-3R3JT
JLCPCB Part #
C3987324
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS