CR0603-10W-271JT
MFR.Part #
CR0603-10W-271JT
JLCPCB Part #
C4313140
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS