CR0402-16W-3003FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0402-16W-3003FT
JLCPCB Part #
C4184481
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS