CR0402-10W-180JT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0402-10W-180JT
JLCPCB Part #
C3976629
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS