CR0402-10W-101JT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0402-10W-101JT
JLCPCB Part #
C4316412
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS