SQZ30W-24Ω±5%-AP
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SQZ30W-24Ω±5%-AP
JLCPCB Part #
C5807954
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 30W 750V Cement Resistor ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS