SQP20W-20Ω±5%-AP
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SQP20W-20Ω±5%-AP
JLCPCB Part #
C5807977
Package
插件,D14xL60mm
Description
-55℃~+155℃ 20W 20Ω 750V Cement Resistor ±5% 插件,D14xL60mm Through Hole Resistors ROHS