SQP10W-750Ω±5%-AP
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SQP10W-750Ω±5%-AP
JLCPCB Part #
C5807960
Package
插件,D10xL48mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 750V 750Ω Cement Resistor ±5% 插件,D10xL48mm Through Hole Resistors ROHS