SCR2512J8K2
MFR.Part #
SCR2512J8K2
JLCPCB Part #
C3018400
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS