SCR2512J430K
MFR.Part #
SCR2512J430K
JLCPCB Part #
C3018443
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 430kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS