SCR2512J39R
MFR.Part #
SCR2512J39R
JLCPCB Part #
C3018409
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 39Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS