SCR2512J1K3
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR2512J1K3
JLCPCB Part #
C3018362
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS