SCR2512J120R
MFR.Part #
SCR2512J120R
JLCPCB Part #
C3018454
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS