SCR2512FR470
MFR.Part #
SCR2512FR470
JLCPCB Part #
C3017417
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 470mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS