SCR2512F6R8
MFR.Part #
SCR2512F6R8
JLCPCB Part #
C3017436
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS