SCR2512F5K1
MFR.Part #
SCR2512F5K1
JLCPCB Part #
C3017447
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS