SCR2512F56K
MFR.Part #
SCR2512F56K
JLCPCB Part #
C3017449
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS