SCR2010J6R2
MFR.Part #
SCR2010J6R2
JLCPCB Part #
C3018318
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS