SCR2010J4R7
MFR.Part #
SCR2010J4R7
JLCPCB Part #
C3018323
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS