SCR2010J47K
MFR.Part #
SCR2010J47K
JLCPCB Part #
C3018347
Description
-55℃~+155℃ 200V 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS