SCR2010J240R
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR2010J240R
JLCPCB Part #
C3018297
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS