SCR2010J240K
MFR.Part #
SCR2010J240K
JLCPCB Part #
C3018250
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS