SCR2010J22K
MFR.Part #
SCR2010J22K
JLCPCB Part #
C3018278
Description
-55℃~+155℃ 200V 22kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS